​Nga nesër, vula apostile dhe vula Verifikuese do të lëshohen edhe në Gjilan

Gjilani

​Nga nesër, vula apostile dhe vula Verifikuese do të lëshohen edhe në Gjilan

Më: 10 nëntor 2020 Në ora: 14:46
Foto Ilustrim

Agjencia e Regjistrimit Civil do të fillojë lëshimin e vulës apostile dhe vulës verifikuese edhe në Komunën e Gjilanit.

Lëshimi do të bëhet nesër nga ora 11:00, në Qendrën për Pajisje me Dokumente/Qendrën për Regjistrimin e Automjeteve në Komunën e Gjilanit.

Për shkak të COVID-19, nuk do të ketë ceremoni zyrtare të organizuar nga Agjencia e Regjistrimit Civil/Ministria e Punëve të Brendshme. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat