Shi i madh në Gjilan - Bota Sot
Shi i madh në Gjilan

Gjilani

Shi i madh në Gjilan

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 17:21
Gjilan

Qyteti i Gjilanit është përballur në orët e pasdites me një rrebesh shiu.

Si pasojë e shiut të dendur shumë rrugë janë mbuluar nga uji.

Në fotot e mëposhtme mund të shihni rrugë të përmbytura në Gjilan dhe automjetet duke qarkulluar me vështirësi nëpër rrugë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera