Reshitaj dhe Haziri dakordohen për vazhdimin e projektit në lumin Mirusha - Bota Sot
Reshitaj dhe Haziri dakordohen për vazhdimin e projektit në lumin Mirusha

Gjilani

Reshitaj dhe Haziri dakordohen për vazhdimin e projektit në lumin Mirusha

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 17:41
Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit hapësinor Albena Reshitaj

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit hapësinor Albena Reshitaj të mërkurën do të nënshkruajë Marrëveshje Mirëkuptimi me kryetarin e Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri.

Kjo marrëveshje synon bashkëfinancimin e projektit për ”Vazhdimin e Punimeve në Lumin Mirusha”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera