Gjilani prej nesër bënë publike të gjitha kontratat me operatorët ekonomik - Bota Sot
Gjilani prej nesër bënë publike të gjitha kontratat me operatorët ekonomik

Gjilani

Gjilani prej nesër bënë publike të gjitha kontratat me operatorët ekonomik

Më: 6 gusht 2018 Në ora: 16:21
Gjilani

Zyra e Prokurimit në Gjilan me aprovimin e kryetarit Lutfi Haziri, ka marrë vendim që nga nesër (e martë), t’i publikoj në ueb-faqen zyrtare të saj të gjitha kontratat me operatorët ekonomik.

Ky vendim për hapjen e kontratave për publikun është bërë si rezultat i bashkëpunimit dhe përkrahjes së Projektit të USAID-it për Komuna Transparente, Efektive dhe Llogaridhënëse, me qëllim të rritjes së transparencës dhe mundësisë së qytetarëve të komunës për të qenë të informuar në lidhje me shpenzimet e komunës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...