Arrestohet i moshuari që ngacmoi seksualisht fëmijën në Gjilan - Bota Sot
Arrestohet i moshuari që ngacmoi seksualisht fëmijën në Gjilan

Gjilani

Arrestohet i moshuari që ngacmoi seksualisht fëmijën në Gjilan

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 14:01
Foto

Një person i moshuar sot në Gjilan ka ngacmuar seksualisht një të mitur.

Pas publikimit të lajmit në media dhe rrjete sociale, Policia e Kosovës ka arritur të arrestoj përsonin në fjalë, trasmeton Indeksonline.

Për këtë, Kryetari i Komunës Lutfi Haziri ka falënderuar Policinë për efikasitetin në arrestimin e tij.

“Besoj shumë që prokuroria dhe gjykata e shtetit do ta thonë fjalën e tyre dhe me këtë t’i bëhet me dije të gjithëve se veprimet e tilla të turpshme janë të patolerueshme në Gjilan dhe kudo në Republikën e Kosovës”, ka thënë Haziri.

Haziri ka thënë se ngjarjet e tilla janë të patolerueshme, të dënueshme dhe toleranca ndaj tyre duhet të jetë zero./Indeksonline/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...