Prokuroria në Gjilan vazhdon takimet e hapura me qytetarë - Bota Sot
Prokuroria në Gjilan vazhdon takimet e hapura me qytetarë

Gjilani

Prokuroria në Gjilan vazhdon takimet e hapura me qytetarë

Më: 4 shtator 2018 Në ora: 09:01
Prokuroria në Gjilan

Prokuroria Themelore në Gjilan, vazhdon të mbajë takimet e hapura me qytetarët, të cilët shprehin interes që të takohen me Kryeprokurorin e kësaj prokurorie, Jetish Maloku.

Prokuroria Themelore në Gjilan, njofton se rregullisht çdo të hënë, nga ora 10:00 – 12:00, ka të caktuar takime të hapura me qytetarë, të cilat mbahen në zyrën e Kryeprokurorit, ku të gjithë të interesuarit drejtpërdrejtë nga kryeprokurori i kësaj prokurorie apo zëvendësi i tij, kanë mundësi që të informohen për të gjitha çështjet, në të cilat shprehin interes.

“Ashtu si ditëve të tjera, edhe në takimet e sotme, kishte interesim të madh nga qytetarët, të cilët kishin interes që të takoheshin me Kryeprokurorin e kësaj prokurorie. Vlen të theksohet se Prokuroria Themelore në Gjilan, si institucion i pavarur dhe i paanshëm, me qëllim që të fuqizojë bashkëpunimin në mes të sistemit prokurorial dhe publikut, çdo javë vazhdon që të zhvillojë takimet e hapura me qytetarët”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...