Të pakënaqur me punën e Bajram Kosumit si Rektor, vendosen afishe në objektin e Universitetit! - Bota Sot
Të pakënaqur me punën e Bajram Kosumit si Rektor, vendosen afishe në objektin e Universitetit!

Gjilani

Të pakënaqur me punën e Bajram Kosumit si Rektor, vendosen afishe në objektin e Universitetit!

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 15:31
Bajram Kosumi

Në hyrje dhe në parking të objektit të Universitetit “Kadri Zeka” në Gjilan janë vendosur afishe për Rektorin Bajram Kosumi.

Përmes këtyre afisheve, ku rektori Kosumi akuzohet për ndërrim partishë, për pozita është shprehur pakënaqësi me punën e tij, si drejtues i Universitetit.

“Partitë i ndërroj për pozitat, por pozitat kurrë për partitë”, thuhet në një prej afisheve, ku është vendosur edhe emri i Bajram Kosumit, si autor i kësaj thënie.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat