Gjendet kokainë te një polic nga Gostivari - Bota Sot
Gjendet kokainë te një polic nga Gostivari

Gostivari

Gjendet kokainë te një polic nga Gostivari

Më: 3 gusht 2019 Në ora: 14:34
Ilustrim

Një zyrtar policor është në mesin e 10 të arrestuarve pardje për posedim droge.

Në aksionin policor në Strugë janë arrestuar shtatë persona për posedim të marihuanës, ndërsa në Gostivar janë arrestuar dy persona për posedim të kokainës, ku një prej tyre ka qenë polic por jashtë orarit të punës. Nga MPB thonë se do të ngritet procedurë ndaj të punësuarit të tij dhe se pas dokumentimit të rastit do të ngritet kallëzim penal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...