Arrestohen dy persona nga Gostivari tek të cilët janë zbuluar lëndë narkotike

Gostivari

Arrestohen dy persona nga Gostivari tek të cilët janë zbuluar lëndë narkotike

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 23:27
Pamje nga vendi i ngjarjes

Mbrëmë në rrugën “Boge Veljanovski” në Gostivar nga ana e policisë janë arrestuar SH.A. (52)dhe Q.F. (47) të nga Gostivari.

Gjatë kontrollit të policisë, ata gjetën dhe sekuestruan marijuanë, shiringës dhe fara të marihuanës.

Pas dokumentimit të rastit, do të ngritet procedurë e përshtatshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat