Privohet nga liria për drogë një person nga Zdunja e Gostivarit

Gostivari

Privohet nga liria për drogë një person nga Zdunja e Gostivarit

Më: 5 janar 2021 Në ora: 09:20
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga policia, 32-vjeçari nga Zdunja e Gostivarit është privuar nga lriai për shkak se te shtëpia e tij është gjetur drogë. Gjykatësi në procedurë paraprake i caktoi paraburgim 30 ditor.

SPB Tetovë njofton se policët dje rreth orës 10:15 kanë privuar M.N (32) nga Zdunja e Gostivarit për drogë.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij më 2 janar është gjetur marihuanë.

Ai është mbajtur në stacion policor dhe gjykatësi i caktoi paraburgim 30 ditor ndërsa dje ai është çuar në burgun e Shkupit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat