Policia në Gostivar arrestoi një person që sulmoi një 22 vjeçare

Gostivari

Policia në Gostivar arrestoi një person që sulmoi një 22 vjeçare

Më: 13 janar 2021 Në ora: 11:53
Foto ilustrim

Mbrëmë rreth orës 22:45, në rrugën ,,Leningradska,, në Gostivar, pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria 20-vjeçarin M.M.

Nga Gostivari, i cili më herët në rrugët “Mara Ugrinova” dhe “APJ (JNA)” në Gostivar, e ka sulmuar fizikisht 22-vjeçaren A.M. nga Gostivari.

Personi në fjalë është ndalua në Stacionin Policor Gostivar për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes.

Pas së cilës kundër tij do të ngritet parashteresë përkatëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat