Sulm fizik ndaj një të mituri

Gostivari

Sulm fizik ndaj një të mituri

Më: 1 shkurt 2021 Në ora: 15:30
Foto ilustrim

Dje në orën 19:20, H.Xh. (43) nga Gostivari në SPB Tetovë ka raportuar, se rreth orës 16:30, në rrugën ,,Nikolla Parapunov,, në Gostivar.

 Djali i saj i mitur ka qenë i sulmuar fizikisht dy herë nga personi Gj.F. nga Gostivari.

Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar.

Policia kane dalur në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat