Gjendet 100 gramë heroinë te shtëpia e një gruaje në Gostivar

Gostivari

Gjendet 100 gramë heroinë te shtëpia e një gruaje në Gostivar

Më: 5 shkurt 2021 Në ora: 15:52
Foto ilustrim

Policia gjatë kontrollimit në shtëpinë e një gruaje në Gostivar ka gjetur heroinë dhe ka privuar nga liria.

Sipas SPB Tetovë, sot pasdite inspektorët e Gostivarit, kanë kontrolluar shtëpinë e V.S (37) nga Gostivari,

Sipas raportit policor janë gjetur 110 gramë heroinë, ndërsa pas gjetjes së drogës, V.S është arrestuar.

Po ndërmerren masa për dokumentimin e rastit, ndërsa gruaja 37 vjeçare do të përgjigjet penalisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat