Sulm fizik në Gostivar, shkak mosmarrëveshjet në trafik

Gostivari

Sulm fizik në Gostivar, shkak mosmarrëveshjet në trafik

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 19:49
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga policia, dje (23-shkurt) në ora 16.00, personi D.M. (47) nga fshati Vërtok i Gostivarit në SPB-Tetovë ka raportuar se në rrugën Vërtok-Gostivar është sulmuar nga 31-vjeçari B.H. nga fshati Duf.

Gjatë sulmit, sipas raportit B.H. gjithashtu kishte përdorur një mjet prej druri

 Ku sulmit i ka paraprij një grindje mes tyre lidhur me mosmarrëveshje në trafik.

I denoncuari B.H. pak më vonë ka ardhur në Stacionin Policor Gostivar dhe merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat