Arrestohet nga policia pasi sulmoi gruan

Gostivari

Arrestohet nga policia pasi sulmoi gruan

Më: 18 gusht 2021 Në ora: 15:20
Foto ilustrim

Efektivët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, dje rreth orës 04:20 në një lagje të Gostivarit, e kanë privuar nga liria 36-vjeçarin A.T. nga Gostivari.

I cili një orë më herët ka sulmuar fizikisht gruan e tij 35-vjeçare.

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit për zbardhjen.

Si dhe dokumentimin e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat