Valentina: Ike shpejt nga kjo botë, trajneri im - Bota Sot
Valentina: Ike shpejt nga kjo botë, trajneri im

Hendboll

Valentina: Ike shpejt nga kjo botë, trajneri im

Nga: K. Goca Më: 27 shkurt 2019 Në ora: 13:36
Valentina Shala-Bajrami

Valentina Shala-Bajrami ka qenë prej hendbollisteve të njohura dhe që ka luajtur në shumë klube, po ashtu edhe reprezentuese e Kosovës. Ajo është e pikëlluar me të dëgjuar lajmin se ka ndërruar jetë trajneri i saj Hilmi Xhaferi.

Image

Hilmi Xhaferi

Valentina ka pasur trajner Hlimiun dhe nuk mund të besoj se ai iku në botën tjetër, nga i cili mësoi shumëçka. “Ike shpejt nga kjo botë për të mos u kthyer kurrë.

Te kishim trajner, mik dhe këshilltarin më të mirë për hendboll dhe jetë. Lamtumirë trajner, lamtumirë axha Hilmi!”, shkruan Valentina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...