Sot, gjysmëfinalet e para të plejofit - Bota Sot
Sot, gjysmëfinalet e para të plejofit

Hendboll

Sot, gjysmëfinalet e para të plejofit

Më: 11 maj 2019 Në ora: 12:39
Sot, gjysmëfinalet e para të plejofit

Po i afrohemi fundit të një edicioni gjatë të cilit hendbolli kosovar ka shkruar historinë. Kanë mbetur të zhvillohen ndeshjet gjysmëfinale dhe finalet e plejofit në të dy konkurrencat. Gjysmëfinalet e para luhen sot.
Përkrahe ekipin e zemrës, jepe kontributin për rritjen e mëtejme të sportit tonë.

Në Pejë: Besa Famgas - Vëllaznimi (17:00); KHF Istogu - KHF Shqiponja (19:00)
Në Vushtrri: KHF Vushtrria - KHF Prishtina (17:00)
Në Ferizaj: Kastrioti - Prishtina (19:00).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat