Gjinovci: ‘Bota sot’ ka bërë shumë në promovimin e sportit

Hendboll

Gjinovci: ‘Bota sot’ ka bërë shumë në promovimin e sportit

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2019 Në ora: 12:00
Gjinovci: ‘Bota sot’ ka bërë shumë në promovimin e sportit

Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Hendbollit të Kosovës, Izet Gjinovci, çmon lart kontributin e gazetës. “‘Bota sot’ në periudhën 24 - vjeçare ka bërë shumë në promovimin e sportit, duke filluar nga vitet e okupimit dhe deri më sot.

Gazetë e cila jep raporte, komente, vështrime, debate, shpesh edhe kritike por gjithsesi me përmbajtje pozitive”, deklaroi Gjinovci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat