Gjinovci: ‘Bota sot’ ka bërë shumë në promovimin e sportit - Bota Sot
Gjinovci: ‘Bota sot’ ka bërë shumë në promovimin e sportit

Hendboll

Gjinovci: ‘Bota sot’ ka bërë shumë në promovimin e sportit

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2019 Në ora: 12:00
Gjinovci: ‘Bota sot’ ka bërë shumë në promovimin e sportit

Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Hendbollit të Kosovës, Izet Gjinovci, çmon lart kontributin e gazetës. “‘Bota sot’ në periudhën 24 - vjeçare ka bërë shumë në promovimin e sportit, duke filluar nga vitet e okupimit dhe deri më sot.

Gazetë e cila jep raporte, komente, vështrime, debate, shpesh edhe kritike por gjithsesi me përmbajtje pozitive”, deklaroi Gjinovci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...