Llazari: Uroj 24 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ - Bota Sot
Llazari: Uroj 24 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Hendboll

Llazari: Uroj 24 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 11:57
Llazari: Uroj 24 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Ish selektori i kombëtares së Kosovës në hendboll (meshkuj), Alfred Llazari, ka fjalë miradije për gazetën kombëtare “Bota sot, duke uruar për 24 vjetorin e saj.   

“Urime për përvjetorin dhe kontributin e deritashëm. Besoj se edhe në vazhdimësi do të jeni ekspeditiv e korrekt dhe me informata të larmishme e të sakta”, tha Llazari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...