Java e fundit e përgatitjeve për Botëror - Bota Sot
Java e fundit e përgatitjeve për Botëror

Hendboll

Java e fundit e përgatitjeve për Botëror

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 11:51
Java e fundit e përgatitjeve për Botëror

Java e fundit e përgatitjeve për BotërorJuniorët e Kombëtares së Kosovës po vazhdojnë punën intenzive para paraqitjes historike në kampionatin botëror që zhvillohet në Spanjë nga 16 deri më 28 korrik.

Është java e fundit e përgatitjeve, ndërsa trajneri, Fatmir Muhaxheri dhe ndihmësi i tij, Benon Brahushi, janë të kënaqur me angazhimin e djemve tanë.

Botërori është ngjarje kulmore, por ka optimizëm e besim për paraqitje të dinjitetshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...