Llazari ka një porosi për Kosovën - Bota Sot
Llazari ka një porosi për Kosovën

Hendboll

Llazari ka një porosi për Kosovën

Nga: Kemajl Goca Më: 14 korrik 2019 Në ora: 16:15
Llazari ka një porosi për Kosovën

Ish selektori i kombëtares së Kosovës në hendboll (meshkujt), Alfred Llazari, shpreson se Kosova U-21 do të ketë paraqitje të mira në Kampionatin Botëror në Spanjë (meshkujt) dhe Kosova U-19 (femrat) në Kampionatin Evropian, Divizioni B që mbahet nga 15 korriku në Lituani.

“Rrugë të mbarë vajzave për Lituani në Kampionatin Evropian. Po ashtu suksese, shëndet dhe të arrijnë rezultatet e dëshiruara e pa lëndime.

Djemve U-21 ,si dhe stafit i dëshiroj suksese të pritura apo t’i realizohen ato që i kanë planifikuar.

Shpresoj se këtyre dy kombëtareve t’i bashkohen edhe lojtari i tetë, më i rëndësishmi – fati”, thotë Llazari për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...