Fizioterapeutja angleze me mjeken tonë ndihmuan kombëtaren e Kosovës - Bota Sot
Fizioterapeutja angleze me mjeken tonë ndihmuan kombëtaren e Kosovës

Hendboll

Fizioterapeutja angleze me mjeken tonë ndihmuan kombëtaren e Kosovës

Nga: Kemajl Goca Më: 24 korrik 2019 Në ora: 15:57
Fiziterapeutja angleze me mjeken tonë ndihmojnë kombëtaren e Kosovës

Fizioterapeutja angleze Heyam Hassan dhe mjekja e Kosovës, Erlinda Hakaj, ndihmojnë kombëtaren e Kosovës U-19 (femrat) në Lituani, që mori pjesë në kualifikueset e Kampionatit Evropian.

Anglezja special nga Anglia udhëtoi për në Lituani, për të pa eksperiencën e kombëtares së Kosovës.

Ajo ishte në mesin e vashave tonë duke iu falënderuar Erlindës, e cila me Heyam u takuan në “Physiotherapy Summer School” në Angli. 

Heyam dhe Erlinda ndihmuan kombëtaren e Kosovës U-19, që ishte një kënaqësi e madhe për to, sepse si njëra po ashtu edhe tjetra shërbyen në mënyrë profesionale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...