Edhe Rugova në dasmën e sportistes më të mirë në Kosovë - Bota Sot
Edhe Rugova në dasmën e sportistes më të mirë në Kosovë

Hendboll

Edhe Rugova në dasmën e sportistes më të mirë në Kosovë

Nga: K. Goca Më: 10 gusht 2019 Në ora: 12:05
Edhe Rugova në dasmën e sportistes më të mirë në Kosovë

Elma Kameri i dha fund beqarisë, u martua me djalin e Istogut, Leotrim Balaj.

Image

Elma është hendbollistja më e mirë në Kosovë, anëtare e kampiones dhe fitues së Kupës së Kosovës, KHF Istogu dhe reprezentuese e Kosovës.

Në dasmë ishte edhe kryetari i KK të Istogut, Haki Rugova, i cili e uroj hendbollisten më të mirë të Kosovës për martesën. 

Në një dasmë madhështore, ishin edhe shumë sportiste duke i dhënë një shije të jashtëzakonshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat