KH Besa përforcohet me Luzhën - Bota Sot
KH Besa përforcohet me Luzhën

Hendboll

KH Besa përforcohet me Luzhën

Nga: K. G. Më: 14 gusht 2019 Në ora: 12:56
KH Besa përforcohet me Luzhën

Kampioni i Kosovës, klubi i hendbollit Besa FamGas nga Peja, ka përforcuar radhët me portierin gjakovar, Arti Luzha.

“Arti Luzha në Pejë!

Përforcimet e edicionit të ri i vazhdojmë me Luzhën, portierin e KH Vëllaznimit dhe anëtarin e përfaqësueses së Kosovës.

Arti njihet si një portier energjik dhe me pritje shumë të mira”, njofton klubi pejan.
Besa përgatitet për garat evropiane po ashtu edhe për edicionin e ri të elitës së hendbollit të Kosovës, që pritet të fillon kah mesi i shtatorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat