Kosova stërvitet në Turqi para sfidës me Italinë - Bota Sot
Kosova stërvitet në Turqi para sfidës me Italinë

Hendboll

Kosova stërvitet në Turqi para sfidës me Italinë

Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 17:13
Kosova stërvitet në Turqi para sfidës me Italinë

Hendbollistet e Kombëtares së Kosovës e kanë zhvilluar të premten stërvitjen e dytë në Antalya të Turqisë.

Vashat tona zhvilluan stërvitjen me selektorin Agron Shabani dhe burimet tona konfirmojnë se gjithçka është mirë dhe mezi i presin sfidat e këtij turneut.

“Nis turneu ndërkombëtar në Antalya, derisa Kombëtarja jonë ndeshjet e para i luan nesër.

Nga ora 9:30 takohet me Italinë derisa nga ora 19:00 luajmë me Turqinë B. Të premten Kombëtarja ishte e kompletuar dhe vajzat janë të gatshme për të dhënë më të mirën”, bëhet e ditur nga Federata e Hendbollit e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat