Llazari shpreson në sukses të Kosovës - Bota Sot
Llazari shpreson në sukses të Kosovës

Hendboll

Llazari shpreson në sukses të Kosovës

Nga: K. G. Më: 10 janar 2020 Në ora: 14:52
Llazari shpreson në sukses të Kosovës

Ish selektori i kombëtares së Kosovës, Alfred Llazari, shpreson që Kosova të nxjerr rezultat pozitiv sonte në Benevento kundër Italisë (në orën 20.00) në kuadër të grupit 3 të kualifikueseve për Kampionatin Botëror në hendboll. 

Llazari uron selektorin Taip Ramadanin që të dalin me rezultat sa më të mirë.

Kosova është e përgatitur maksimalisht dhe kërkon fitore.

Kosova është në grup me Rumaninë dhe Gjeorgjinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat