Kjo vajzë që u largua nga Kosova, del në bikini e çmend spanjollët - Bota Sot
Kjo vajzë që u largua nga Kosova, del në bikini e çmend spanjollët

Hendboll

Kjo vajzë që u largua nga Kosova, del në bikini e çmend spanjollët

Nga: Kemajl Goca Më: 16 janar 2020 Në ora: 16:16
Kjo vajzë që u largua nga Kosova, del në bikini e çmend spanjollët

Esma Muratoviq, nga Podgorica e Malit të Zi, gjatë stinorit vjeshtor luajti për kampionen e Kosovës, Istogu.

Ajo u largua gjatë muajit dhjetor dhe firmosi për ekipen spanjolle CB San Jose Obrero nga Lanzarote, që garon në ligën e dytë.

Esma, sa ishte në Kosovë, ka qenë lojtarja më e mirë, ndërsa tani pretendon të tregojë vlerat e saja edhe në Spanjë. 

Image

Hendbollistja boshnjake, sot ka bërë një fotografi në Spanjë dhe ka dalur në bikini, me vijë trupore pothuajse ka çmendur fansat e saj, veçmas ata të klubit spanjoll. 

Kjo është Esma, e cila përveç që shquhet si hendbolliste e fuqishme edhe me vijë trupore!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat