Esma në bikini, Suzana i kundërpërgjigjet hatashëm... - Bota Sot
Esma në bikini, Suzana i kundërpërgjigjet hatashëm...

Hendboll

Esma në bikini, Suzana i kundërpërgjigjet hatashëm...

Nga: Kemajl Goca Më: 16 janar 2020 Në ora: 17:08
Suzana Ujkiq

Është interesant një fakt, pasi që Esma Muratoviq publikoi foton në bikini në Spanjë, nuk shkoi shumë minuta dhe Suzana Ujkiq i kundërpërgjigjet me tri foto kuqezi. 

Gjatë vjeshtës ishin në klubin kampion të Istogu por tani jo! 

Esma ka kaluar në klubin spanjoll San Jose Obrero nga Lanzarote, ndërsa Suzana është pjesë e Istogu. 

Image

Esma

Si Esma si Suzana janë nga Mali i Zi, e para vjen nga Podgorica dhe e dyta nga Malësia e Tuzit. 

Fakti tjetër është se Suzana është pjesë e kombëtares së Kosovës! 

Suzana i kundërpërgjigjet me tri foto, pranë një veture kuqezi ku edhe në regjistrim shkruan Ujkaj.

Pavarësisht kësaj, ato janë shoqe por sot me foto bënë dallimin për nga mënyra e veshjes. 

Image

Suzana

Esma po shijon mrekullitë e Spanjës, e Suzana të Malit të Zi. 

Image

Suzana

Dy lojtare shumë të mira.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat