Bukuroshja gjeorgjiane që ka mbetur në Kosovë,  shashtris...

Hendboll

Bukuroshja gjeorgjiane që ka mbetur në Kosovë,  shashtris...

Nga: Kemajl Goca Më: 17 maj 2020 Në ora: 16:59
Keta

Bukuroshja nga Gjeorgjia, Keta Venetsky, hendbolliste e kampiones në fuqi dhe lideres Istogu, ka kohë që ka mbetur në Kosovë.

Shkaku i pandemisë Covid 19 ajo nuk ka mundur të rikthehet në vendlindje e saj, por jeton në Istog, e cila është shumë e kënaqur me kushtet. 

Ajo ka postuar një foto paksa provokuese apo ka shashtrisur adhuruesit e saj. 

Keta mezi po pret që të rikthehet normaliteti dhe garat e hendbollit, të ta jap kontributin për Istogun dhe t'i mbrojnë trofetë, Kupën dhe titullin e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat