Doktor Granit Deva: Urime 25 vite të suksesshme për gazetën ‘Bota sot’, më të popullarizuar... - Bota Sot
Doktor Granit Deva: Urime 25 vite të suksesshme për gazetën ‘Bota sot’, më të popullarizuar...

Hendboll

Doktor Granit Deva: Urime 25 vite të suksesshme për gazetën ‘Bota sot’, më të popullarizuar...

Nga: Më: 26 qershor 2020 Në ora: 18:29

Granit Deva, doktor në Klinikën Infektive, po ashtu pjesë e Task  forcës së ekipit shëndetësor të Federatës së Hendbollit të Kosovës,  për menaxhimin dhe udhëzimin e masave parandaluese Covid-19 tek sportistët e Kosovës, e uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”..

“Gazeta ‘Bota sot’ është ndër gazetat e para shqiptare e cila lexuesit shqiptarë i mbajti afër të gjitha ngjarjeve aktuale nga vendi dhe bota. 

Me vjen shumë mirë që sot shënohen 25 vite të suksesshme për gazetën më të popullarizuar në mbarë vendin, pra gazeta ‘Bota sot’.

Urime për ju dhe ekipin tuaj për këtë sukses të madh dhe nuk dyshoj qe gazeta juaj do të arrij suksese edhe më të larta në vazhdimësi”, uron doktor Deva.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat