Ish selektori i Kosovës, Llazari: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ - Bota Sot
Ish selektori i Kosovës, Llazari: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Hendboll

Ish selektori i Kosovës, Llazari: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 18:46
Ish selektori i Kosovës, Llazari: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Ish selektori i kombëtares së Kosovës (meshkujt), Alfred Llazari, ish hendbollist i gjeneratës së artë, shprehet se gazeta “Bota sot”, si gjithmonë ka luajtur rol të rëndësishëm në përkrahjen në përgjithësi të sportit shqiptar.

“Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ dhe mbetem me shpresë se edhe shumë vjet do ta na informoni dhe më shumë të përparoni, po ashtu raportet të jenë edhe më profesionale.

Urime e qëndroni, përparoni”, uron Llazari.

Ndryshe Llazari ka luajtur në ligën e parë ish jugosllave, me Trepçën e Mitrovicës, ish Borcin e Ferizajt, Pelisterin e Manastirit etj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat