Faruk Shala solidarizohet me Lulzim Abazin, anëtarin e bordit të FHK-së - Bota Sot
Faruk Shala solidarizohet me Lulzim Abazin, anëtarin e bordit të FHK-së

Hendboll

Faruk Shala solidarizohet me Lulzim Abazin, anëtarin e bordit të FHK-së

Nga: K. G. Më: 30 qershor 2020 Në ora: 18:35
Faruk Shala solidarizohet me Lulzim Abazin, anëtarin e bordit të FHK-së

Kryetrajneri i klubit të hendbollit Istogu, Faruk Shala, solidarizohet me mikun e tij të madh, Lulzim Abazi, anëtarin e Bordit të Federatës së Hendbollit të Kosovës, ansambleist i Kuvendit Komunal të Ferizajt dhe njëherësh ish kryetar i klubit me renome Kastrioti i Ferizajt.  

“Uroj që anëtari i Bordit të FHK –së, miku im z. Lulzim Abazi të kaloj edhe këtë sfidë.

Shërim të shpejt miku im dhe kontribues i madh i sportit veçanërisht i hendbollit”, tha Shala.

Abazi është zë i fuqishëm i hendbollit po ashtu edhe gjithmonë kërkon më të mirën për sport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat