Ministrja takohet me kryetarin e KH Prishtinës, Edi Kolgecin

Hendboll

Ministrja takohet me kryetarin e KH Prishtinës, Edi Kolgecin

Më: 22 korrik 2020 Në ora: 13:55
Ministrja takohet me kryetarin e KH Prishtinës, Edi Kolgecin

Ministrja për Kulturë, Rini dhe Sport, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në një takim kryetarin e klubit të hendbollit Prishtina, Edi Kolgeci.

Në takimin miqësor e shumë konstruktiv, ministrja Dumoshi është njoftuar për përmbylljen me sukses të edicionit nga ana e klubit tonë dhe për planet për të ardhmen. Është diskutuar për punën me të rinjtë, që është prioritet për ne, dhe për paraqitjen në Kupa Evropiane.

Ministrja Dumoshi ka vlerësuar punën që bëhet në klubin tonë dhe ka ofruar përkrahjen e saj për hendbollin dhe sportistët e Kosovës në përgjithësi.

Ministrja Dumoshi e ka vlerësuar punën që bëhet në klubin prishtinas dhe e ka ofruar përkrahjen e saj për hendbollin dhe sportistët e Kosovës në përgjithësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat