KH Vjosa: Në pamundësi të marrjes pjesë në ceremoninë e varrimit, sot vizituam familjen Qorrolli  - Bota Sot
KH Vjosa: Në pamundësi të marrjes pjesë në ceremoninë e varrimit, sot vizituam familjen Qorrolli 

Hendboll

KH Vjosa: Në pamundësi të marrjes pjesë në ceremoninë e varrimit, sot vizituam familjen Qorrolli 

Nga: K. G. Më: 2 gusht 2020 Në ora: 17:34
KH Vjosa: Në pamundësi të marrjes pjesë në ceremoninë e varrimit, sot vizituam familjen Qorrolli 

Klubi i hendbollit Vjosa nga Shtimja sot ka bërë homazhe pranë varrit të ish portierit të hendbollit dhe trajnerit Afrim Qorrolli, që vdiq të shtunën e kaluar. 

“Nuk është asnjëherë vonë për ta kujtuar bashkëlojtarin, mikun dhe bashkëpunëtorin tonë.
Afrim Qorrolli  (1961-2020)

Në pamundësi të marrjes pjesë në ceremoninë e varrimit, sot vizituam familjen Qorrolli ku shprehem ngushëllime në emër të të gjitha lojtarve të KHF VJOSA , si dhe vendosëm kurorë në varrin e të ndjerit 

Afrim, pusho i qetë!”, shkruan në faqen e KH Vjosa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat