Ish selektori - i tronditur me vdekjen e veprimtarit të hendbollit të Kosovës

Hendboll

Ish selektori - i tronditur me vdekjen e veprimtarit të hendbollit të Kosovës

Nga: K.G. Më: 8 dhjetor 2020 Në ora: 11:59
Shaban Demiri

Ish selektori i Kombëtares së Kosovës (meshkujt), Alfred Llazari – Katoliku, është thellë i pikëlluar që ka humbur një mik të madh dhe veprimtar të shquar sportiv, Shaban Demiri. 

Ai nuk und të pajtohet se aq shpejt iku nga kjo botë dish gjyqtari dhe delegati i hendbollit.

“Ngushëllime për vdekjen e një punëtorit te zellshëm e të sinqertë hendbolldashës  sikur që ishte z. Shaban Demiri. 

Ngushëllime familjes Demiri”, ka shkruar Llazari-Katoliku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat