Prishtina katastrofë, humbje e turpshme në Athinë

Hendboll

Prishtina katastrofë, humbje e turpshme në Athinë

Nga: Kemajl Goca Më: 20 dhjetor 2020 Në ora: 19:47
Prishtina katastrofë, humbje e turpshme në Athinë

Prishtina pëson debakël me rezultat 41:8 nga AEK-u, në takimin e dytë të Kupës së Evropës në hendboll (meshkujt). 

Prishtina eliminohet nga garat evropiane, me një paraqitje tejet të dobët apo me një rezultat turpërues.

AEK-u u tregua shumë më i mirë dhe vet rezultati është pasqyra më e mirë.

AEK-u kualifikohet në të tetën e finales me rezultat të përgjithshëm 78:27!

Kjo është katastrofë për Prishtinën e trajnerit Taib Kabashi, që i dha një imazh të keq hendbollit tonë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat