Nisin ethet e afatit kalimtar 

Hendboll

Nisin ethet e afatit kalimtar 

Nga: K.G. Më: 13 janar 2021 Në ora: 11:29
Nisin ethet e afatit kalimtar 

Hendbollistët dhe hendbollistët e kanë mundësinë që të ndërrojnë mjedis brenda një javë. 

Disa skuadra janë të interesuar që të përforcohen, sidomos Kastrioti nga Ferizaj në konkurrencën e femrave, është në hulumtim të tregut.

“Më 15 janar fillon afati kalimtarTë premten, më 15 janar, fillon afati kalimtar dimëror për hendbollistë dhe hendbolliste.

Mini-afati kalimtar zgjat deri më 22 janar, ndërsa të drejtën e ndryshimit të skuadrës e kanë lojtarët dhe lojtaret që janë pa kontrata si dhe ata që kanë fletëlëshimin nga klubi.

Ndërkohë lojtarët që vijnë nga klube të vendeve tjera mund të regjistrohen në klubet tona deri më 28 shkurt”, njofton FHK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat