Shqiponja përforcohet me dy lojtare

Hendboll

Shqiponja përforcohet me dy lojtare

Nga: K.G. Më: 21 janar 2021 Në ora: 17:11
Shqiponja përforcohet me dy lojtare

Klubi i hendbollit Shqiponja nga Gjakova, përforcohet me dy lojtare të reja për pjesën e dytë të kampionatit.

Gjakovaret kërkojnë të kompletohen në çdo aspekt dhe synojnë edhe  katërshen e parë në Superligë.  

“Sot KHF Shqiponjës iu bashkuan edhe dy lojtare të reja: Eliza Frrokaj që vjen nga KHF Vëllaznimi nga Gjakova dhe Flamure Vokshi që vjen nga KHF Drita nga Gjilani.

Dy lojtare mjaftë cilësore që premtojnë shumë në të ardhmen”, njofton KHF Shqiponja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat