Bytyqi i gëzohet fitores në Slloveni    

Hendboll

Bytyqi i gëzohet fitores në Slloveni    

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 18:24
Bytyqi i gëzohet fitores në Slloveni    

Në Slloveni, hendbollistja Mirjeta Bytyqi realizoi 4 gola për Mlinotest Ajdovshccina në fitoren ndaj Koperit me rezultatin 28:16. 

Ndeshja i takoi javës së 20-të të elitës sllovene.

Te Koperi dy gola i realizoi Mërgime Bytyqi. Mërgimja është motra e vogël e Mirjetës dhe po ashtu po zhvillohet në hendbolliste cilësore.

Mirjeta është në formë më të mirë dhe synon rezultate sa më të mira me ekipin e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat