Vushtrria - Kastrioti, sfida më interesante e Kupës së Kosovës

Hendboll

Vushtrria - Kastrioti, sfida më interesante e Kupës së Kosovës

Më: 16 mars 2021 Në ora: 13:21
Vushtrria - Kastrioti, sfida më interesante e Kupës së Kosovës

Ndeshje interesante në çerekfinale te hendbollistet Vushtrria e Kastrioti takohen në çerekfinale të Kupës së Kosovës në hendboll në konkurrencë të femrave.

Shorti për këtë fazë garash është tërhequr të martën. Ndërsa ndeshjet luhen më 24 e 25 mars.

Vushtrria është fituese në fuqi e Kupës dhe ka pretendime në këtë garë.

Por edhe ferizajaset kërkojnë rastin e tyre. Shqiponja - Prishtina, Vëllaznimi - Ferizaj e Istogu - Samadrexha janë çerekfinalet tjera.

Femrat

Vushtrria - Kastrioti

Shqiponja - Prishtina

Vëllaznimi - Ferizaj

Istogu - Samadrexha

Meshkujt

Prizreni - Besa Famgas

Drenica - Kastrioti

Trepca - Vushtrria

Vëllaznimi - Prishtina

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat