Istogu përgatitet për gjysmëfinalen e parë

Hendboll

Istogu përgatitet për gjysmëfinalen e parë

Nga: K.G. Më: 28 prill 2021 Në ora: 12:32
Istogu përgatitet për gjysmëfinalen e parë

Ekipi i Istogut përgatitet për gjysmëfinalen e parë të play-off-it të Kampionatit të Kosovës, që zhvillohet nesër. 

Hendbollistet e Istogut do të takohen me Ferizajn.

Kryetrajneri i Istogut, Faruk Shala, futet në historinë e hendbollit tonë, që e ka përfunduar pjesën e rregullt të kampionatit pa barazime e humbje por me të gjitha fitore, 22. 

Ndeshja mes Istogut dhe Ferizajt do të luhet nesër në Istog, në orën 18.00. 

Skuadra me dy fitore apo një fitore e një barazim kualifikohet në finalen e madhe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat