Valentina për UÇK-në: Dita jote! - Bota Sot
Valentina për UÇK-në: Dita jote!

Hendboll

Valentina për UÇK-në: Dita jote!

Nga: K. Goca Më: 30 dhjetor 2016 Në ora: 15:21
Valentina me Ramush Haradinajn

Ish-hendbollistja e Prishtinës, Valentina Shala-Bajrami, e cila shërbeu për një kohë të gjatë në diplomacinë e Kosovës, tani vazhdon për politikë. Ndryshe, nga periudha që u anëtarësua në partinë e AAK-së, që ka kryetar Ramush Haradinajn, është aktive në jetën politike dhe vlerëson lart vlerat e ish luftëtarëve të ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. “Dita jote, dita e Veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.
Mirënjohëse përherë për kontributet dhe sakrificat për secilin për liri!”, shkruan Valentina.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat