Beqiri: Nuk janë vetëm gjakovaret... - Bota Sot
Beqiri: Nuk janë vetëm gjakovaret...

Hendboll

Beqiri: Nuk janë vetëm gjakovaret...

Nga: K.Goca Më: 7 shkurt 2017 Në ora: 12:32
Eshref Beqiri

Në lidhje me opinionin e ish-hendbollistit të mirënjohur pejan, Enis Kastrati, me titullin: ‘Gjakovaret nuk kanë si të justifikohen nga debakli”, ka komentuar edhe gjyqtari vushtrrias, Eshref Beqiri dhe që referon në arenën ndërkombëtare në hendboll.

Ai ka shkruar: “Nuk janë vetëm gjakovaret, por të gjitha ekipet tona janë të një niveli të tillë. Unë mund të them me përgjegjësi shumë të plote se nuk ka asnjë përparim në cilësinë e hendbollit në Kosovë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat