Kujt po ia bëjnë zemrën mal këto hendbolliste? - Bota Sot
Kujt po ia bëjnë zemrën mal këto hendbolliste?

Hendboll

Kujt po ia bëjnë zemrën mal këto hendbolliste?

Nga: K. Goca Më: 20 shkurt 2017 Në ora: 11:45
Pesë hendbollistet

Një foto atraktive e hendbollisteve të Istogut që po përgatiten për pjesën e dytë të kampionatin e cila do të fillojë në muajin mars.

Trajneri i këtij ekipit Faruk Shala, ka befasuar me një fotografi ku shihen pesë hendbollistet me shpinë dhe askush nuk e ka të qartë se çfarë kanë dashur të simbolizojnë, përveç që Shala ka shkruar: “Zemra mal”!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat