Ju burrat e hendbollit në Kosovë, shikojeni se si vlon Gjermania me talentet - Bota Sot
Ju burrat e hendbollit në Kosovë, shikojeni se si vlon Gjermania me talentet

Hendboll

Ju burrat e hendbollit në Kosovë, shikojeni se si vlon Gjermania me talentet

Nga: Kemajl Goca Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 16:36
Ju burrat e hendbollit në Kosovë, shikojeni se si vlon Gjermania me talentet

Pa hyrë fortë në analizë të thellë dhe pa filozofuar shumë, një fotografi që e po e paraqesim e cila është postuar nga ish hendbollisti i mirënjohur, Enis Kabashi, tregon se si punohet në e luftohet për top nga njomakët (12-vjeçarët) në klubin ku ai luan, TG Landshut Handball. Ju burrat e hendbollit në Kosovë, flisni me pak e punoni me shumë.

Shikojeni një fotografi të një turneut për njomakët që u organizua nga TG Landshut Handball. Fotografia tregon më së miri se si vlojnë këta talente të kësaj loje dhe sa me zemër të madhe vrapojnë këta simpatikët!

Ky është një shembull për të gjithë, me shumë punë e me pak fjalë dhe më shumë profesionistë dhe sa më larg ata që nuk marrin vesh në këtë sport.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera