Arben Muqolli, trajner që nuk di për humbje - i mërzitur - Bota Sot
Arben Muqolli, trajner që nuk di për humbje - i mërzitur

Hendboll

Arben Muqolli, trajner që nuk di për humbje - i mërzitur

Nga: K.Goca Më: 31 dhjetor 2017 Në ora: 13:26
Arben Muqolli

Besa FamGas nga Peja është shembulli më i mirë se si duhet luftuar dhe fituar.

Është klubi më i organizuar fal punës së palodhshme të familjes Idrizi dhe sot janë pa asnjë humbje, 14 fitore rresht në elitën e hendbollit.

Arben Muqolli, kryetrajner, nuk di për humbje, vetëm fitore njeh, por është mërzitur, sepse nuk ka rivalitet në ligë apo asnjë skuadër të denjë të përballet me ta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera