Trajneret e hendbollit, kush e ka frizurën sipas modës, Liria a Vlora? - Bota Sot
Trajneret e hendbollit, kush e ka frizurën sipas modës, Liria a Vlora?

Hendboll

Trajneret e hendbollit, kush e ka frizurën sipas modës, Liria a Vlora?

Nga: Kemajl Goca Më: 9 janar 2018 Në ora: 18:50
Lirie Muhaxheri

Në sportin e Kosovës, ka raste kur trajneret ndonjëherë para një ndeshje rregullojnë edhe frizurën. Në sportin e hendbollit, janë dy trajnere dhe në të njëjtin klub, Lirie Muhaxheri dhe Vlora Jashari.  

Liria është kryetrajnere e Kastriotit dhe Vlora Jashari si trajnere. Por,  cila nga do e ka frizurën sipas modës, Liria apo Vlora.  

Image

Vlora Jashari

 Raportohet se shumë herë i kushtojnë goxha rëndësi frizurës dhe madje edhe investojnë, që të duken më mirë jo për ndeshje sportive, por kur shkojnë në ndonjë dasmë apo në ndonjë manifestim!

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera