A thua janë miq të vërtetë Gjinovci, Qerimi, Berisha, Llazari, Muhaxheri e Brahushi? - Bota Sot
A thua janë miq të vërtetë Gjinovci, Qerimi, Berisha, Llazari, Muhaxheri e Brahushi?

Hendboll

A thua janë miq të vërtetë Gjinovci, Qerimi, Berisha, Llazari, Muhaxheri e Brahushi?

Nga: Kemajl Goca Më: 14 gusht 2018 Në ora: 11:56
A thua janë miq të vërtet Gjinovci, Qerimi, Berisha, Llazari, Muhaxheri e Brahushi?

Një fotografi sa një mijë fjalë, ku takohen miqtë e vërtet apo jo edhe të gjithë e duan njëri – tjetrin.

Në fotografi janë sekretari i përgjithshëm i Federatës së Hendbollit të Kosovës, Izet Gjinovci, ish hendbollistët e mirënjohur Besim Qerimi, Dervish Berisha, Fatmir Muhaxheri, Alfred Llazari e Benon Brahushi. Kur shikon foton, vërtet të le përshtypje se fortë duan mes vete këta protagonistë dhe shpresojmë të jetë kështu si duken gazmorë në këtë ambient sportiv!

“Takim rasti me legjendat e hendbollit: Sekretari i FH Kosovës zotëri Izet Gjinovci, me ish hendbollistët Alfred Llazari, Dervish Berisha, Besim Qerimi, Fatmir Muhaxheri e Benan Brahushi”, shkruan Dervish Berisha, një emër i respektuar i hendbollit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...