Momenti prekës kur ish-presidenti Rugova jep lajmin e hidhur për sëmundjen e tij - Bota Sot
Momenti prekës kur ish-presidenti Rugova jep lajmin e hidhur për sëmundjen e tij

Historia

Momenti prekës kur ish-presidenti Rugova jep lajmin e hidhur për sëmundjen e tij

Nga: D.RR Më: 15 janar 2018 Në ora: 21:51
Ish-presidenti i ndjerë i Kosovës, Ibrahim Rugova

Ish-presidenti i ndjerë i Kosovës, Ibrahim Rugova, para se të jepte lajmin për sëmundjen e tij, ishte larguar pak kohë nga vendi ku po ju mungonte shqiptarëve dhe askush nuk e dinte arsyen. Filluan shumë spekulime rreth sëmundjes së tij por askush nuk dinte asgjë saktë, deri në momentin kur Rugova u kthye dhe në një konferencë për shtyp, dha lajmin e hidhur që ai ishte diagnostifikuar me sëmundjen e kancerit në mushkëri.

Në videon më poshtë mund ta ndiqni momentin prekës për çdo shqiptar, ku ish-presidenti i ndjerë Rugova jep lajmin e hidhur:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera