Intervistë me Qemajl Mustafën - Bota Sot
Intervistë me Qemajl Mustafën

Intervista

Intervistë me Qemajl Mustafën

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 16:30
Kryetari i degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Gjilan, Qemajl Mustafa

Kryetari i degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Gjilan dhe njëri nga më të votuarit në Këshillin e Përgjithshëm të kësaj partie, Qemajl Mustafa, flet në një intervistë, pas pezullimit të të gjithë zyrtarëve të PDK-së që janë nën hetime.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat